Materiały eksploatacyjne

hp olivetti konica-minolta kyocera
canon lexmark oki ricoh
xerox toshiba samsung panasonic

 

 

W naszej ofercie znajdują się materiały eksploatacyjne wielu znanych marek. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się z aktualną ofertą.

Biuro Handlowe:
tel/ fax.: (014) 626-12-62, 627-02-84
(w godz. 8-16)

tel kom. 500 137 547
tel kom. 507 020 735
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy że zostaliśmy dealerem marki ASARTO.

ASARTO

o marce

Asarto to marka, która powstała w 2012 roku w wyniku licznych badań i analiz. Cel: odnalezienie optymalnego produktu spełniającego kryteria:

 oszczędności,  wydajności  i niezawodności.

Spełnione marzenie: wykroczyć poza ramy wydajności oryginału, przy korzystniejszej cenie.

Asarto specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych. Ofertę uzupełniają folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

W dążeniu do perfekcji pomaga nam:

własny dział przedsprzedażnej kontroli jakości,  ścisła selekcja podzespołów w laboratoriach,  jakościowa kontrola procesu produkcji.

Wynikiem tego są najwyższej klasy wydruki.

Tusze i tonery Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną.

Marka Asarto była również wielokrotnie wyróżniana w niezależnych testach tuszy i tonerów do drukarek przeprowadzanych przez PC World ("Najlepszy zakup" w 2015 i 2013, "Najlepsza opłacalność" w 2014).

Najwyższa Jakość Quality International 2016

Z przyjemnością informujemy, iż Asarto zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product. Zdobycie nagrody jest potwierdzeniem, że marka Asarto stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie. Wielkim zaszczytem jest fakt, że marka Asarto, jako trzykrotny laureat w kategorii QI Product została dodatkowo uhonorowana specjalnym wyróżnieniem „Perła QI 2016”. Statuetka wskazuje, że obrany kierunek polityki firmy jest trafny i doceniany przez odbiorców.

Źródło:http://www.asarto.pl