Konica-Minolta Bizhub C35

bizhub c35 lgNowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Konica Minolta doskonale sprawdza się zarówno jako urządzenie dodatkowe, jak i główne. Może być z powodzeniem używane w różnych środowiskach: większe firmy, w których większość dokumentów z reguły drukuje się przy użyciu urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3 w lokalizacji centralnej, korzystają dodatkowo z mniejszych urządzeń umieszczonych w pobliżu stanowisk roboczych. Z kolei mniejsze firmy zazwyczaj z powodzeniem realizują swoje zróżnicowane potrzeby, korzystając z jednego urządzenia centralnego.

Jako urządzenie dodatkowe
Dostępność atrakcyjnych i często używanych przez grupy robocze funkcji sprawia, że urządzenie bizhub C35 doskonale nadaje się do zdecentralizowanych instalacji, w których jest potrzebne niewielkie urządzenie kolorowe, obsługujące format A4. Cicha praca i niskie zużycie energii zdecydowanie ułatwiają pracę w jego sąsiedztwie. Urządzenie bizhub C35 doskonale sprawdza się w każdej sieci: dzięki dyskretnemu przetwarzaniu poufnych danych jest ono doskonałym uzupełnieniem urządzeń obsługujących format A3. Co więcej, zastosowanie identycznych narzędzi do zarządzania pozwala na centralną obsługę wszystkich urządzeń.

Jako urządzenie główne
Szeroka gama funkcji sprawia, że model bizhub C35 doskonale nadaje się do roli centralnego urządzenia komunikacyjnego w mniejszych firmach, a także w pojedynczych oddziałach, sklepach i podobnych lokalizacjach. Nie bez znaczenia są jego niewielkie gabaryty i prosta obsługa. Funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania dokumentów kolorowych pozwalają na realizację codziennych potrzeb komunikacyjnych. Szybkość wynosząca 30 str./min w trybie kolorowym i monochromatycznym oraz standardowa obsługa wydruków dwustronnych z pełną wydajnością świadczą o najwyższej jakości.

Kompaktowa budowa, wygodnaobsługa
Model bizhub C35 dzięki kompaktowej budowie stanowi doskonałe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą formatu A4, które jest zawsze pod ręką i zajmuje naprawdę mało miejsca. Atrakcyjna konstrukcja InfoLine i łatwy w obsłudze kolorowy ekran dotykowy, który można pochylać i który zapewnia doskonałą widoczność pod dowolnym kątem, sprawiają, że model bizhub C35 doskonale integruje się z innymi urządzeniami z serii bizhub. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego ciche działanie zapewniające najwyższy komfort pracy i maksymalną wygodę pracy biurowej ? niezależnie od tego, czy chodzi o drukowanie, kopiowanie, skanowanie, czy faksowanie w formacie A4.

Zaawansowana technologia
Kontroler Emperon? najnowszej generacji zapewnia bezproblemową integrację urządzenia bizhub C35 z większością sieci i gwarantuje obsługę standardowych systemów operacyjnych i większości aplikacji biznesowych. Procesor 800 MHz, dysk twardy o pojemności 120 GB i szybka, nowoczesna pamięć DDR2 o pojemności 1,5 GB pozwalają na pracę godną urządzenia dla profesjonalistów. Nie bez znaczenia jest także obsługa sieci Gigabit Ethernet. Kontroler Emperon?, który obsługuje nie tylko języki PostScript i PCL, lecz również standard XPS, jest przygotowany na wyzwania przyszłości. Łącznie z obsługą najnowszej technologii PCI o nazwie PCI Express pozwala to jeszcze bardziej zwiększyć szybkość i wydajność pracy.

Bogatsze kolory i wyższa jakość w trybie monochromatycznym
Urządzenie bizhub C35 wykorzystuje zaawansowaną technologię i własny system obsługi toneru, dzięki czemu pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazów. Bardzo małe i jednorodnie rozkładane cząsteczki specjalnego polimeryzowanego toneru Simitri? HD firmy Konica Minolta pozwalają osiągnąć najwyższą możliwą jakość obrazu. Ostry tekst, wyraźne linie i trwałe wykańczanie wydruków pozwalają na tworzenie dokumentów o większej trwałości bez szkody dla środowiska naturalnego.

Najważniejsze funkcje Najważniejsze korzyści

  • Niewielki rozmiar Możliwość ustawienia w każdej lokalizacji, nawet na biurku
  • Ciche działanie Komfort pracy biurowej.
  • Kontroler Emperon ? Wszechstronność i zgodność z większością aplikacji biurowych.
  • Toner Simitri? HD Połączenie przyjazności dla środowiska z wysoką jakością wydruków.

Wydajna drukarka i kopiarka
Urządzenie bizhub C35 zapewnia użytkownikom możliwość prostego i wygodnego drukowania oraz kopiowania na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także przygotowywania raportów, prezentacji itd. Standardowy dwustronny podajnik dokumentów, moduł druku dwustronnego i duża pojemność papieru ? do 1350 arkuszy ? w połączeniu z prostą obsługą i dużą elastycznością sprawiają, że urządzenie to doskonale sprawdza się w obsłudze codziennych zadań drukowania i kopiowania. Prędkość druku do 30 str./min w trybie kolorowym i monochromatycznym, krótki czas oczekiwania na pierwszą kopię i praca z pełną szybkością w przypadku korzystania z podajnika dokumentów albo kopiowania/ drukowania dwustronnego zapewniają najwyższy poziom wydajności. Urządzenie bizhub C35 obsługuje szeroką gamę nośników, w tym papier o gramaturze do 210 g/m2, również w druku dwustronnym. Standardowy podajnik papieru i montowany w każdej wersji podajnik ręczny można uzupełnić o jedną lub dwie kasety dodatkowe oraz o praktyczną podstawę, która pozwala ustawić urządzenie na wygodnej wysokości. Inne ważne udogodnienia obejmują obsługę języków PCL, PostScript i XPS. Wielokrotnie nagradzana funkcja My Tab pozwala grupować i wyświetlać często używane ustawienia na zakładce, w prostym w obsłudze formacie menu. Wysoką wydajność zapewniają również funkcje drukowania kilku stron na jednej i drukowania dwustronnego, zapewniające oszczędność papieru oraz praktyczna i wygodna funkcja poddruku, która umożliwia np. błyskawiczne przygotowanie papieru firmowego.