Konica-Minolta bizhub C35P

bizhubc35Niewielkie grupy robocze i zespoły w większych firmach, np. dział kadr czy kontrolingu, które często przygotowują poufne dokumenty, potrzebują w zasięgu ręki urządzenia, które wydrukuje opracowane materiały szybko i w wysokiej jakości. Bizhub C35P jest doskonałą drukarką dla grup roboczych, która uzupełnia większe urządzenia, jako drukarka sieciowa czy też na biurkowa.Wysoka wydajność

  • Urządzenie bizhub C35P jest zaskakująco wydajne. W formacie A4 zapewnia wydruk z prędkością 30 str./min, tak w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym oraz przy druku dwustronnym, dzięki czemu spełnia oczekiwania każdego zespołu.

Podobieństwo do urządzeń bizhub A3

  • Dzięki konstrukcji InfoLine i szerokiej gamie zaawansowanych funkcji typowych dla urządzeń wyższych klas ta niewielka i wydajna drukarka bez problemu współpracuje z innymi urządzeniami serii bizhub.

Doskonała jakość wydruków

  • Zastosowanie wysokiej jakości toneru polimeryzowanego Simitri? HD i rozdzielczości 600 x 600 dpi x 3 bity pozwala uzyskać najwyższą jakość wydruków, zarówno kolorowych, jak i monochromatycznych.

Szeroka funkcjonalność

  • Najnowszy kontroler Emperon, dostępny standardowo interfejs Gigabit Ethernet, opcjonalna obsługa języka XPS i wygodna administracja przy użyciu programów PageScope zapewniają zgodność urządzenia bizhub C35P z większością środowisk Windows, Mac i Linux.

bizhubc35ptech