TASKalfa 265ci

TASKalfa 265ciTo wysokiej jakości kompaktowe urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich grup roboczych, które oczekują wydruków o wysokiej jakości oraz gwarancję niezawodności. Urządzenie umożliwia optymalizację obiegu dokumentów w firmie. Ponadto, platforma HyPAS pozwala na elastyczną personalizację urządzenia, dostosowując je do aktualnych potrzeb użytkowników. Wyjątkowa trwałość komponentów zastosowanych w urządzeniu pozwala zredukować czas pracy, koszty i negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej...

ECOSYS M6026cdn

kyocera-m6026cdnUrządzenie ECOSYS M6026CDN stanowi wyjątkowe połączenie szybkości i niezawodności. To wysokowydajne urządzenie pozwoli Ci szybko uporać się z pracą w biurze, dzięki możliwości drukowania z dużą prędkością oraz krótkiemu czasowi oczekiwania na wydruk pierwszej strony. Urządzenie wyposażone jest w procesory o wysokiej wydajności, które umożliwiają skanowanie dokumentów w wysokiej rozdzielczości. Niezawodne komponenty o długiej żywotności gwarantują minimalny czas przestoju w funkcjonowaniu urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów. Co więcej, funkcja pełnego dupleksu sprawia, że urządzenia te stanowią idealne rozwiązanie dla biur cechujących się dużą świadomością ekologiczną.

Czytaj więcej...

TASKalfa 1800

TASKalfa1800Urządzenie wielofunkcyjne TASKalfa 1800 zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie uprościć codzienną pracę w biurze. Urządzenie wyposażone zostało między innymi w intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterowania. Trwałość zastosowanych w urządzeniu komponentów gwarantuje natomiast jego wyjątkową niezawodność i wydajność. Urządzenie w szybki i sprawny sposób wykona wszystkie typowe zadania biurowe, takie jak: drukowanie, kopiowanie, skanowanie.

Czytaj więcej...

ECOSYS M2035dn

ECOSYS M2035dnUrządzenia wielofunkcyjne ECOSYS (A4) zostały zaprojektowane z myślą o grupach roboczych i użytkownikach, poszukujących wysoko wydajnego urządzenia, które zdoła usprawnić ich codzienną pracę. Urządzenia te cechuje skrócony czas wydruku pierwszej kopii oraz możliwość drukowania i kopiowania z prędkością do 35 stron na minutę. Urządzenia wyposażone zostały w podajnik papieru na 50 arkuszy, który umożliwia dwustronne kopiowanie i skanowanie w szybkim czasie. Urządzenia te mogą być dodatkowo wyposażone w opcjonalne podajniki papieru, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...

FS-1041

FS-1041FS-1041 jest niewielkim, lecz bardzo wydajnym i ekonomicznym urządzeniem, idealnym dla użytkowników ceniących sobie szybkość drukowania oraz niski poziom hałasu. Solidna i niezawodna drukarka, wyposażona w komponenty o długiej żywotności, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...

Kyocera KTASKalfa 250ci

saturn front basis1.-imagelibitem-single-enlarge.imagelibitemDo 25 stron na minutę w kolorze i b/w
2,048 MB RAM + 80 GB HDD
W standarcie moduł druku dwustronnego
Opcjonalny jedno przebiegowy dwustronny skaner
Kolorowy dotykowy panel sterujący
Nowy typ kolorowych tonerów KYOCERA dla technologi koloru
Nowy uniwersalny projekt urządzenia
Elemnty o wydłużonej zywotności i trwałości

Czytaj więcej...

ECOSYS P6021cdn

kyocera-m6026cdnDrukarka ta stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla niewielkich grup roboczych, jak i wymagających użytkowników. Temu niewielkich rozmiarów, kompaktowemu urządzeniu towarzyszy niski poziom hałasu, sprawiając, iż jest to drukarka idealna do biura. Co więcej, model ten wyposażony został w zintegrowany moduł druku dwustronnego, jest ponadto bardzo energooszczędny, co pozwala na zredukowanie negatywnego wpływu na środowisko. Jego komponenty o długiej żywotności nie tylko redukują ilość odpadów, ale przede wszystkim czynią z drukarki niezawodne urządzenie, na które tak długo czekałeś.

Czytaj więcej...

Kyocera FS-6025MFP

6025 r basis oc.-imagelibitem-single-enlarge.imagelibitemSzybkość do 25/12 stron A4/A3 w ciągu minuty
Czas do uzyskania pierwszej kopii: 9.2 sekundy lub mniej
Profesjonalne drukowanie , kopiowanie, skanowanie z funkcjonalnością faxowania
Zasobniki na papier max 1,600 kartek przy dużym zakresie opcjonalnych podajników
Łatwa instalacja jak i użytkownaie
Szybki i łatwy kreator instalacji
Bardzo ciche urządzenie niczym drukarka nabiurkowa
Bardzo zwarta obudowa, nowa koncepcja 360° projektownia obudowy tak by pasowała do każdego biura
Komponenty o bardzo podwyższonej trwałości by zapewnić długą i nieprzerwaną pracę
Bardzo niski koszt wydruku dla tej klasy sprzętu

Czytaj więcej...

ECOSYS P2135dn

ECOSYS P2135dnNowa nabiurkowa drukarka KYOCERA ECOSYS P2135dn wyposażona została w tryb cichego druku oraz panel sterowania LCD, który ułatwia użytkownikom korzystanie z urządzenia. Funkcja połączenia sieciowego oraz wysokie standardy bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo dokumentom podczas całego procesu drukowania. Urządzenie drukuje z prędkością do 35 stron na minutę, dzięki czemu z łatwością obsługuje duży wolumen wydruków. Drukarka KYOCERA ECOSYS P2135dn to solidne, niezawodne i bardzo ekonomiczne urządzenie, na którym naprawdę można polegać.

Czytaj więcej...

Kyocera TASKalfa 221

221.-imagelibitem-single-enlarge.imagelibitemDo 22 straon A4 i 10 stron A3 na mniutę
Czas 1-szej kopii: 5.7 sekund lub mniej
W standarcie funkcjonalność sieciowej drukarki
Opcjonalny moduł dwustronny dla oszczędności papieru
50-kartkowy dwustronny podajnik oryginałów dla wygodnego kopiowania,skanowania i faxowania
Laserowa technologia 600 dpi
700-kartkowy zasobnik papieru w standarcie, z możliwością rozbudowy do 1300 kartek
Long-life components - by cieszyć się długo niezawodną pracą urządzenia i jakością otrzymywanych kopii i wydruków

Czytaj więcej...