Canon i-SENSYS MF5940dn

Canon i-SENSYS MF5940dnNajprostszy sposób na zwiększenie wydajności pracy w małych grupach roboczych. Podnieś produktywność dzięki wspaniałym funkcjom wysyłania i automatycznej pracy w trybie dwustronnym. Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci jest bardzo energooszczędne, dzięki czemu pozwala ograniczyć koszty.

Czytaj więcej...

Canon IR2530

ir2530To niewielkie urządzenie oferuje małym i średnim grupom roboczym niedrogie wydruki czarno-białe z szybkością do 30 stron/kopii na minutę i skanowanie w kolorze. Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi z ekranem dotykowym, znakomitej wydajności energetycznej i dodatkowemu wewnętrznemu modułowi wykańczania urządzenie pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Czytaj więcej...

Canon iR ADVANCE C2220i

imageRUNNERADVANCE C2220iUrządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C2200 umożliwiają wysokiej jakości komunikację w kolorze, zajmując jednocześnie niewiele miejsca. Dzięki takim zaletom, jak łatwość integracji z infrastrukturą firmy, funkcjom zabezpieczeń i kontroli kosztów, a także najwyższej klasie wydajności energetycznej, jest to świetna propozycja dla małych grup roboczych.

Czytaj więcej...

Canon iR 2520

Canon IR2520Wyjątkowa jakość drukowania
Oba oferowane systemy cyfrowe pracując w rozdzielczości 1200x1600 dpi gwarantują uzyskanie jakości zarówno w przypadku tekstu jak i obrazów. Po rozwinięciu możliwości urządzeń o opcjonalne drukowanie w sieci rozdzielczość wzrasta do 2400 x 600 dpi, a wszystko to dzięki zastosowaniu unikalnej technologii wygładzania określanej mianem AIR. Opcjonalne emulacje Postscript(r) oraz PCL dodatkowo zwiększają wydajność drukowania, oferując jednocześnie prawdziwie profesjonalne wykończenie prac.

Czytaj więcej...

Canon iR1730i

ir1730iNiewielkie i oszczędzające przestrzeń szybkie urządzenie A4 jest idealne do aktywnych biur. Wydajne opcje urządzenia wielofunkcyjnego pozwalają oszczędzić czas, a funkcje kontroli kosztów pozwalają oszczędzić pieniądze.

Czytaj więcej...

Canon iR 2420

IR2420Niewielkie, ekonomiczne kopiarki czarno-białe z funkcją drukowania lokalnego Nowa gama zajmujących niewiele miejsca kopiarek umożliwia wyjątkowo wydajne kopiowanie oraz drukowanie dokumentów z komputerów lokalnych za pośrednictwem złącza USB. Idealnie nadają się one do pracy w dynamicznych, małych grupach roboczych, w których potrzebne jest wydajne rozwiązanie o niskich kosztach eksploatacji.

Czytaj więcej...

Canon iR 1133

ir1133To niewielkie urządzenie wielofunkcyjne posiada w standardzie funkcję dwustronnego druku dokumentów i opcję obsługi Wi-Fi. Funkcje pozwalające oszczędzić czas i środki umożliwiają dotrzymanie terminów.

Czytaj więcej...