Konica-Minolta Bizhub C25

bizhub C25Dzięki małej powierzchni, niewielkim rozmiarom i niskiej masie system bizhub C25 to idealne urządzenie wielofunkcyjne A4, zawsze znajdujące się pod ręką i niewymagające dużych przestrzeni. Jego cicha praca sprawia, że można bez problemów zainstalować je tuż przy stacji roboczej, a atrakcyjne wzornictwo InfoLine zapewnia wygodę i komfort użytkowania przy wszelkiego rodzaju pracach biurowych w formacie A4: drukowaniu, kopiowaniu, skanowaniu i faksowaniu.

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub C250

Bizhub c250Bizhub C250 to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, które w kompaktowej obudowie łączy zaawansowane funkcje kopiarki, drukarki sieciowej, skanera i faksu. Bardzo atrakcyjna cena sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla urządzeń czarno-białych. Oferując ekonomiczne wydruki monochromatyczne i kolorowe wysokiej jakości z szybkością 25 stron/minutę z łatwością spełni potrzeby środowisk biurowych związanych z wytwarzaniem i powielaniem dokumentów.
Dodatkowo zaawansowane funkcje zarządzania i dystrybucji dokumentów znacznie zwiększą efektywność pracy w każdym biurze.

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub C352

bizhub c352Bizhub C300 to kompleksowe rozwiązanie biurowe łączy w sobie wyrafinowane funkcje drukarki, kopiarki, skanera sieciowego i faksu. Obok wszystkich zalet urządzeń monochromatycznych oferuje dodatkowo najwyższej jakości kolor w przystępnej cenie. Drukuje i kopiuje z prędkością 30 stron/min. w kolorze i w czerni, a jego możliwości skanowania do 65 stron/min. nie pozostawiają wiele do życzenia. Prosta obsługa, najwyższe standardy bezpieczeństwa danych, zaawansowane możliwości zarządzania oraz ekonomiczna eksploatacja czynią go bardzo przydatnym i pomocnym narzędziem w biurze.
Wyposażony w opcjonalny kontroler Fiery IC-406 z powodzeniem spełni również oczekiwania profesjonalistów, dając im możliwości kompleksowego zarządzania kolorem. 

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub 282

 

Bizhub 282Kompaktowy, ale stylowy element w obciążonym biurze, pracujący z prędkością 28 str./min.
Wszechstronne, wielozadaniowe możliwości ze standardowymi funkcjami kopiowania, drukowania i skanowania oraz opcjonalnym faksem

Znakomita jakość obrazu dzięki nadzwyczajnemu tonerowi polimeryzowanemu Simitri?
Wygodna elastyczność obsługi różnych rodzajów nośników o gramaturze do 210 g/m2
Imponujące możliwości wykańczania.

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub 222

bizhub 222Kompaktowy, ale stylowy element w obciążonym biurze, pracujący z prędkością 22 str./min.
Wszechstronne, wielozadaniowe możliwości ze standardowymi funkcjami kopiowania, drukowania i skanowania oraz opcjonalnym faksem
Znakomita jakość obrazu dzięki nadzwyczajnemu tonerowi polimeryzowanemu Simitri
Wygodna elastyczność obsługi różnych rodzajów nośników o gramaturze do 210 g/m^2
Imponujące możliwości wykańczania

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub 250/350

bizhub 250Bizhub 250/350 to eleganckie w formie i niezawodne w pracy urządzenie
pracuje z prędkością 25/35 str A4/min. Bizhub 250/350 jest jednocześnie:
super szybkim skanerem i wydajną drukarką sieciową.

Czytaj więcej...

Konica-Minolta Bizhub C252

bizhub C252Bizhub C252 to nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, które w kompaktowej obudowie łączy zaawansowane funkcje kopiarki, drukarki sieciowej, skanera i faksu. Bardzo atrakcyjna cena sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla urządzeń czarno-białych. Oferując ekonomiczne wydruki monochromatyczne i kolorowe wysokiej jakości z szybkością 25 stron/minutę z łatwością spełni potrzeby środowisk biurowych związanych z wytwarzaniem i powielaniem dokumentów.
Dodatkowo zaawansowane funkcje zarządzania i dystrybucji dokumentów znacznie zwiększą efektywność pracy w każdym biurze.

Czytaj więcej...